LIFESTYLE

Monika listy pisze

8 maja 2021
otakunetter-newsletter-mini-slownik-otaku

Akuku~! Pewnie nie spodziewałeś się nowego artykułu jeszcze w tym tygodniu. Jeśli TAK, to jestem bardzo szczęśliwa

Dzisiejszy wpis będzie bardziej informacyjny, ale mam nadzieję, że i tak go przeczytasz, a co najważniejsze wyciągniesz coś dla siebie

„Każdy newsletter powinien mieć”

Cytat, który widzisz powyżej to pewnego rodzaju parafraza tego co można usłyszeć od bardziej doświadczonych blogerów. Nawet jak przygotowałam stronę internetową już prawie 3 lata temu, to czytałam, że drugie co należy zrobić to uruchomić swój newsletter. Ja jednak jestem trochę powolna w kwestiach technicznych i wolałam poczekać z jego uruchomieniem. Kiedy tak rozmyślałam na blogu Oli Gościniak, tak tej dzięki, której ta strona stoi, rozpoczęło się wyzwanie a później sprzedaż kursu na ten temat. Wzięłam udział i rozpracowałam plan działania, ale wciąż pozostawał jeden problem  tzw. lead magnet, czyli prezent za zapis. Po dość długim okresie udało mi się wymyślić co chce podarować każdej osobie, która będzie skłonna zostawić mi swój mail

„Mini słownik OTAKU” – prezent specjalnie dla Ciebie

Kiedy zaczynałam swoją przygodę jako świadoma Otaku, jeśli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj do sekcji O MNIE, trudno mi było się poruszać wśród bardzo dużej ilości nowych pojęć. Oczywiście wyszukiwanie ich w necie nie jest jakieś trudne, ale przyznaj jak się ma wszystko w jednym miejscu to jest jakość łatwiej. Z tą myślą stworzyłam e-book:

Mini słownik Otaku, czyli wszystko to co musi wiedzieć fan mangi i anime

mini-slownik-cover-miniatura
COVER E-BOOKA
ZAWARTOŚĆ E-BOOKA

Mini słownik Otaku to kompleksowy leksykon najczęściej pojawiających się haseł w przestrzeni fandomu to pojęcie też zostało wyjaśnione. Jak zauważyłeś na grafice wybrałam 15 haseł i dobrałam 15 odpowiadających im grafik! Ale to nie wszystko! Wiedząc, że chcesz mieć wszystko w jednym miejscu nawet nie zawarte hasła dodałam całą stronę miejsca na ewentualne notatki, którą pieszczotliwie nazwałam – „Zagubione pojęcia”. Dzięki temu e-book staje się miejscem, do którego będziesz mógł sięgać za każdym razem, gdy czegoś nie będziesz wiedzieć.

Zapewne bardziej doświadczeni Otaku wskażą, że oni nie potrzebują takiej wiedzy. No, bo przecież wszystko co mieli wiedzieć już mają w małym palcu. To prawda i nie Jakim cudem? To bardzo proste; ile razy zdarzyło Ci się, że musiałeś wyjaśnić na szybko jakieś pojęcie swojemu koledze/koleżance/rodzicom itd. i nie wiedziałeś jak się za to zabrać? Przyznam się szczerze, że ja czasem miałam takie sytuacje i tutaj wchodzi słownik ze swoimi krótkimi i graficznymi definicjami. Dzięki niemu nie będziesz  musiał szukać informacji w odmętach internetu, a wszystko będziesz miał w jednym miejscu i dodatkowo jeśli będziesz go miał ściągnięty informacje będą przy Tobie nawet gdy nie będziesz w zasięgu Internetu. Czy to nie wspaniałe?

Jeśli dalej nie jesteś przekonany zachęcam Cię do zerknięcia na moje Instastories albo do relacji wyróżnionej, gdzie pokazuje
wnętrze e-booka!

Jak się zapisać?

To bardzo proste wejdź na stronę NEWSLETTER zostaw swój mail i postępuj zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami! Albo lepiej tutaj masz formularz zapisu:

Ile razy w miesiącu mam się spodziewać maili?

Szczerze sama jestem subskrybentką kilku newsletter’ów i wiem, że to co czasem przychodzi to ewidentny SPAM. Spokojnie ja nie zamierzam tak postępować i obiecuję, że maile będę wysyłać maksymalnie 1-2 w miesiącu – zwykle na początku i na końcu. Chociaż jeśli będę prowadzić jakąś kampanię nie wykluczam do zwiększenia tej liczy, ale spokojnie zawsze poinformuje Cię o tym fakcie, bo wierzę, że z ludźmi da się dogadać tylko trzeba być uczciwym!

Podsumowanie

To tyle na dzisiaj dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i maila, jeśli masz chęć go zostawić Do następnego wpisu i trzymaj się ciepło, bo pogoda na tę wiosnę nas nie rozpieszcza.

Ściskam :*

monikaaa131

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply