LIFESTYLE

3, 2, 1 – START

24 listopada 2018
anime-dziewczyna-z-sztucznym-ogniem-otakupassion

Wiesz co jest moją zmorą – odkładam na później – nawet rzeczy, które sprawiają mi przyjemność. W tym momencie powiedziałam basta, ale ale nie sama dopiero wyzwanie Oli Gościniak przekonało mnie, że warto. ALE zacznijmy od początku 

Mały introduce

Witaj, mam na imię Monika, ale w intenecie znana jestem jako monikaaa131. Już od 10 lat jestem świadomym otaku. Zapytasz się mnie pewnie od czego się zaczęło? Otóż jakże by inaczej niż od „Czarodziejki z Księżyca” emitowanej w telewizji POLSAT. Potem był „Dragon Ball”, czy „Magiczni Wojownicy”, których można było oglądać na kanale RTL7 przekształconego później na TVN7. Później nastąpiła długa przerwa, do tej pory nie wiem czemu tak długa, zakończona gdzieś w okolicach 2 klasy gimnazjum. Wtedy to na niemieckim RTLu zaczęłam popołudniowe pasmo z anime i miłość wróciła. Zaczęłam znajdować strony, na których mogłam oglądać anime, czy czytać mangi on-line. I tak już do teraz nie rozstaje się moją pasją na krok.

Dlaczego taki wstęp?

Już od 2 lat nosiłam się z zamiarem założenia bloga, jednakże z powodu mojej natury nigdy się do tego nie przyznawałam i nie działam w tym kierunku. Wtedy trafiłam na jednym z moich ulubionych blogów lifestylowych na wpis dotyczący SEO. W nim natomiast znajdował się link do bloga poświęconego zakładaniu i prowadzeniu bloga na WordPressie. I wtedy pomyślałam a może to znak, żeby coś zrobić, jednakże dalej nic nie robiłam w tym kierunku, oprócz obserwowania. Wtedy autorka bloga rozpoczęła kampanie promocyjną swojej książki o tworzeniu stron. Pomyślałam dobra kupię ją w opcji fundatorskiej (książką tak kupowana finansuje jej powstanie). Czekałam na nią całe wakacje i szczerze powiedziawszy tyle… Kiedy dotarła do mnie zaczęłam ją czytać, ale dalej praktycznie stałam w miejscu. Kiedy tak studiowałam książkę nadeszło wrześniowe wyzwanie Oli, które dało takiego kopa do działania, że zaczęłam tworzyć już na poważnie swoje miejsce w sieci, które mam nadzieję teraz oglądasz.

Otaku passion, czyli moja pasja

O nazwie strony dużo myślałam, już nawet miałam zapożyczyć ją z mojego Tumblr’owego konta, ale się powstrzymałam. Teraz wita Cię w swoich progach strona świeżo upieczonej otaku blogerki. Nie zdziw się nie jestem idealna i moja strona też taka nie będzie, ale jest moim małym skrawkiem, który chcę Ci pokazać. Zapewne zapytasz czego możesz się tutaj spodziewać? Odpowiem Ci różnorodności, bo nie tylko myślę o recenzjach, zapowiedziach sezonowych, dużo, ale to bardzo dużo fangirl’owania (no tego może być więcej niż trochę) a także od czasu do czasu moje przemyślenia. Mam nadzieję, że się nie zniechęciłeś mój drogi czytelniku i zostaniesz ze mną na dłużej i będziesz mi towarzyszyć w tej drodze, którą podjęłam.

Na koniec dodam mój ulubiony cytat, który towarzyszy mi już od wielu lat

There is no such thing as a coincidence in this world. There is only inevitable.

Ichihara Yuuko (xxxHolic)

Ściskam :*

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply